Yer Tespiti

Yer Tespiti

Yer Tespiti
Yer Tespiti

Casus yazılım programı ile telefon dinleme, yer tespiti ve daha fazlasını kullanabileceğiniz harika bir sistemle içinizdeki kuşkulara artık son verme vakti gelmedi mi? Şirketimize ulaşarak kolay kurulumla yazılımı cihazlara yükletebilir, endişelerden, huzursuzluklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Fiziksel bir şekilde cihazlara yükleme sağlandıktan sonra işletim sistemlerine uygun şekilde yazılımlar telefonda gizlenir ve size verilen kullanıcı paneli ile birlikte şifre ve kullanıcı ad ile kolayca giriş yapabileceğiniz bir yer açılır. Uzaktan gizli yönetici olarak takip edebileceğiniz sistemle yer tespitinden tutun ortamdaki ses kaydetmesine kadar birçok özeliği aktifleştirerek kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken cihazınızı veya bizden temin ettiğiniz telefona yazılımı yükleterek kullanıcı paneli almaktır. Sonrası aklınızdaki şüpheleri yok etmeye yetecektir. Güvensiz çiftler, şirket yöneticileri, çocukları farklı illerde okuyan aileler bu gibi güvensizlik sorunlarına artık dur diyecekler. Hasta yakınları her an hastalarından yanında veya nerede olduklarını merak ediyorsanız casus yazılım takip programı ile yer tespiti yapabilecekler, kuşkuları endişeleri yerini tamamen şeffaflığa bırakacaktır.

Telefon Dinleme

10 yılı aşkın zamandır telefon dinleme programının satışını yaptığımız ülkemizde dört bir yandan var olan müşterilerimizle başarımıza başarı katmakta, bu kaliteli hizmetin tadını çıkarmaktayız. İstenilenden daha fazlasını sizlere sunduğumuz yazılımla güven isteyen tüm durumlara çare bulmaktayız. Güvensizlik şüphe duygularının tavan yaptığı bir aile dramında ise kontrol panelinize gelen yer tespit bilgisi ile yalan durumunu kendiniz görerek şüphelerinizi sıfıra indirgeyebilirsiniz.

Telefon Takip Programı

Telefon dinleme programı daha birçok kişinin endişe, şüphe durumlarında hayatını daha yaşanabilir hale sokmayı başarmıştır. Bunun örneklerini Türkiye’nin dört bir yanında olan referanslarımızla görebilmekteyiz. Yapacağınız her özellik kullanımı asla karşı taraftan belli olmayacaktır. Programın özelliği kendini gizliyor olmasıdır. Ve telefon fabrika ayarına dönse dahi yazılımın asla kaybolmamasıdır. Cihazının konumu birkaç metrelik fark ile kolaylıkla panelinize gelecektir.

Yer tespitlerinin yanı sıra başka özelikleri de aktif olarak kullanabileceğiniz nice durumları kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ses kaydetme, canlı video, fotoğraf çekimi gibi özelliklerle istenenden daha fazlasını elde etmenin tadını çıkarın, istenmeyen durumlara casus yazılım ile engel olun. Aklınızdaki şüpheler yerini rahat nefes almalara bıraksın.