Yasaklı Site Engellemesi

Yasaklı Site Engellemesi

Yasaklı Site Engellemesi
Yasaklı Site Engellemesi

Casus yazılım artık hayatınız daha da kolaylaşacak, aklınızdaki soru işaretleri yerini tamamen noktalara bırakacaktır. Hayatınızın bulanık olması kuşkularınız rahat nefes almanızı, bir işe odaklanmanızı büyük ölçüde etkiler. Bu yüzden sizler için casus yazılımı geliştirdik. Uzman kadromuz ve profesyonel iş geliştiricilerimiz sayesinde gelişen ve değişen teknolojiye uydurarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaya çalışmaktayız. 10 yılı aşkındır telefon dinleme programları üzerine hizmet vererek satışını yaptığımız tüm ürünlerden 100 % olumlu bir şekilde geri dönüş almaktayız. Hal böyle olunca olayların maddi tarafından değil, manevi tarafı ile ilgilenmekteyiz ve de gün geçtikçe müşteri istekleri üstünde özelliklerle donanımlı yazılımlar geliştirmekteyiz.

Casus Yazılımlar

Casus yazılım telefona fiziksel bir şekilde yüklenebilmektedir. Sizin getirdiğiniz ay da bizim sattığımız mobil cihazlarla birlikte yazılımın yüklenmesinin ardından sizlere verilen kontrol paneli ile birlikte şifre ve kullanıcı adınızı girerek uzaktan bağlantılı işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz. Gizli yönetici olarak kullanımı sağladığınız uzaktan yönetimli panelde yasaklı site engellemesi özelliğini kullanarak istemediğiniz siteyi girişini engelleyebilmektesiniz. Size tanımlanana daha nice özelliği de uzaktan bağlantı ile kullanabilir, takip sisteminin her ayrıntısına erişebilirsiniz.

İnternette satılan çoğu casus programı adı altında sahte yazılımlardır. Araştırmadan bilgi sahibi olmadan asla bu gibi programlara itibar etmemenizi öneririz. Çünkü bu siteler kişisel verilerinizi ele almakla beraber mobil cihazınıza zarar vererek bir daha işlem yapmamanıza neden olabilir. Bu yüzden iyi araştırıp, uzman kişilerce hazırlanan takip sistemlerini tercih etmeli, bilgi alış verişi yaparken firmanın güvenilirliğine dikkat edilmelidir.

Casus Yazılım

Casus yazılımda % 100 müşteri memnuniyeti sağlanmasıyla beraber hasta yakınları, aldatıldığını düşünen çiftler, ihanete uğradığını hisseden kişiler, şirket sahipleri daha rahat nefes almaktadır. Çünkü aklındaki kuşkuları yok edecek özelliklerle donanmış bir yazılım programını tercih etmişlerdir ve uzaktan gizli yönetici olarak bağlanarak sistemin her şeyinden faydalanabilmektedirler. Yazılımın en büyük özeliklerinden bir tanesi ise takip sistemi yerleştirilen telefonda kendini gizlemesidir. Kişi, fabrika ayarlarına geri dönse dahi asla program silinememektedir.

Böyle bir yazılımla hayatınızın daha şeffaf olmasını istiyorsanız iletişim bölümünden tarafımıza ulaşıp, sistemle ilgili uzman kişilerimizi tarafından dilediğiniz soruların yanıtlarını alabilirsiniz.