Viber Takip Programı

Viber Takip Programı

Viber Takip Programı
Viber Takip Programı

Viber takip programı, casus yazılım programımızın özelliğidir. İstediğiniz özelliklere göre yazılımın yüklendiği telefonda tüm gizli işlemleri yönetebilir, gözlemleyebilirsiniz. Gizli yönetici olduğunuzdan dolayı ortamdaki sesler, gizli fotoğraf çekimi, canlı video çekimi, telefon dinleme gibi birçok özelliği de dilerseniz kayıt altına alabilirsiniz.

Sosyal medyanın yoğun olarak kullanıldığı günümüzde güvensizlik olaylarının yoğun yaşandığını hepimiz bilmekteyiz. Bu yüzden de maddi boyutu bir kenara bırakıp durumların manevi konuları ile şirketimiz olarak ilgilenmekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için kod geliştirici ve uzman kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. 10 yılı aşkın zamandır sektörde bulunmanın ve Türkiye’nin dört bir yanından var olan referanslarımızla yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz. Piyasada bizim gibi profesyonel çalışan ekibi taklit etmek isteyen birçok kurum kişi kuruluş kol gezmektedir. İnternetten ücretsiz indirmeyi teklif eden bu sahte casus yazılım programlarına asla itibar etmemenizi şiddetle öneririz. Bu sahte programlar kişisel verilerinize ulaşıp kötü amaçlı kişilerin eline geçerse durumlar daha da çığırından çıkabilir, kötü virüsler nedeniyle cihazlarınız da aynı zamanda tehlike altında olabilir. Bu yüzden profesyonel ekiplerce çalışmak, istediğiniz takip programlarının işlevini daha iyi bir şekilde verebilmektedir.

Viber uygulamasında yer alan konuşma, görüntülü arama gibi özellikleri telefona anında kayıt edebilen sistemle, kiminle ne kadar süre konuşulduğuna kadar ince detay hesaplarını kayıt altında tutabilmektedir. Takip edilen telefonda işletim sistemi büyüklüğüne göre de tüm özellikleri detaylı şekilde kullanabilir, tüm ek özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Casus Yazılım

Casus yazılım telefonlara fiziksel şekilde yüklenmektedir. Ya getirdiğiniz telefon ya da satın almak istediğiniz telefon üzerinden takip işlemleri gerçekleşmektedir. Yüklendiği telefonda kendini gizleyen program, işletim sisteminizin ve telefonunuzun gelişmişliğine göre tüm özelliklerden yararlanabilir, dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Tüm ayrıntılar size verilen kullanıcı paneli bölümüne kayıt edilmektedir. 10 yıldır içinde bulunduğumuz bu sektörde ülkemizin dört bir yanından olan referanslarımızla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak uzman kadro ve iş geliştiricilerimizle her yeni teknolojinin takibindeyiz.

Sizlerin takip programı kişi iken bizim de bununla birlikte teknoloji oluyor. Evli çiftler, hasta yakınları, çocuklu aileler, şirket sahipleri sizler için yazılmış harika sistem casus yazılım ile aklınızdaki şüpheler yok olacak, hayatınıza daha şeffaf daha anlaşılır şekilde devam edeceksiniz.