Uzaktan Kontrol

Uzaktan Kontrol

Uzaktan Kontrol
Uzaktan Kontrol

Casus telefon dinleme programı, telefon takip sistemleri arasında en gizlisi en güvenilir olanıdır. Telefon takip programının hakkını veren bu yazılımla o kadar fazla özellik bir araya gelmiştir ki müşteri isteğinin kat be kat fazlası şeklinde yazılım dünyasında yerini almıştır. Hem yüklemesi kolay hem de kullanıcı kontrol paneli.

Sizin getirdiğiniz ya da bizden satın aldığınız telefona fiziksel bir şekilde yükleme yapılan casus yazılımla birlikte takip edilen telefonda program kendini gizlemektedir. Asla kullanıcı fark etmez, fabrika ayarlarına dönse dahi program hiçbir şekilde silinemez.

Siz de uzaktan kontrol paneli ile şifre ve size verilen kullanıcı adıyla bağlanarak telefondaki her hareketi uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Telefon Dinleme Programı

Kontrol panellerinin kullanışlı oluşu, uzaktan bağlanabilme özelliği, arama kayıtlarının, ortam seslerinin ses dosyası şeklinde kayıt olması ile kontrol panelinden her ayrıntıya ulaşabiliyor olmak harika bir özelliktir.

Telefon Dinleme

İnternette ücretsiz olarak casus telefon dinleme programı adı altında satılan çoğu ürüne güvenmememizi tavsiye ederiz. Bu ciddi bir hizmettir ve uzman olmayan kişilerin sırf kişisel verilerinizi kullanmak ya da cihazınıza virüs geçirmek için üretilen yazılımlarla çalışmak sizin açınızdan ciddi bir zaman kaybıdır. Bu yüzden profesyonel hizmet veren şirketleri iyi araştırmalı, takip edeceğim diye bir sistem almaya çalışırken takip altında olmak hiç hoş olmayan sorunlara neden olabilir.

Casus Telefon

Telefonlara fiziksel olarak kolay kurulum yapılan casus program ile hayatlar artık daha şeffaf. Uzaktan bağlama özelliği ile aldatma şüphesinde olduğunuz eşiniz, takip etmek istediğiniz personelleriniz, çocuğunuz aklınıza gelen her şekilde telefon dinleme programında yer alan özelikle kuşkulardan, şüphelerden uzak bir hayata merhaba deyin.

Şüphe insanın içini yiyip bitiren virüs gibi bir olaydır ve casus yazılımla bu virüsü hayatlardan çıkarıp yerini soru işretlerinden uzak bir hayata bırakıyoruz. İletişim bölümümüzden bize ulaşarak telefon dinleme programı adı altında yer alan yazılımımızla ilgili sorulara yanıt bulabilir, satın alma işlemlerini gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Casus yazılım

Telefonda kendini gizlenme özelliği ile büyüleyen casus yazılımla şeffaf hayatlara merhaba demek için daha fazla bekleme yapmanıza gerek yok. İnternette kötü amaçlı kişiler tarafından cüzi fiyatla üretilen yazılımlara inat uygun fiyatlarla sizlere tam destek bir casus yazılım sunmak için bekliyoruz.