Telefon Takip Yazılımı

Telefon Takip Yazılımı
Telefon Takip Yazılımı

Telefon takip yazılımı, insanların hayallerinin ötesindeki bir işlemin mümkün olmasını sağlayan özel bir üründür. Bu ürün sayesinde insanlar artık telefon dinleme yapabilmekte ve istedikleri kişileri anlık olarak takip edebilmektedir. Bu özel imkan sayesinde insanların yaşam kalitelerinin ciddi şekilde arttığını söylemek yanlış olmaz.

Değişen yaşam koşulları, insanların iletişimde farklı alternatiflere yönelmesini sağlamıştır. Geçmişte genellikle sabit hatlar kullanılırken, günümüzde ise mobil cihazlar ve internet çok daha fazla kullanılmaktadır. Bundan dolayı da telefon dinleme böcekleri ve benzer eski dinleme yöntemlerinin tamamının artık çağdışı olduğu söylenebilir. Bunun üzerine geliştirilen telefon takip yazılımı ise bunların çok daha ötesinde bir üründür. Üstelik bu ürün sıradan insanlar tarafından da kullanılabilir.

Telefon Takip Yazılımı Nasıl Kurulur?

Telefon takip yazılımı kurulumu, sadece 3 dakika süren bir işlemdir. Bu işlem yapılırken insanların dikkatli olması ve gizliliğe çok büyük önem vermesi gerekir. Kurulum kolay olmasına rağmen, bu noktada zorlanacağını düşünen kişiler için internette kurulum videosu vardır. Bu video izlenerek kurulum yapılabilir. Böylece insanlar, kurulum sırasında hata yapmamış olacaktır.

Kurulum için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır ve bunların başında hedef cihazın Android olması bulunur. Yani dinlemek istediğiniz telefonun Android tabanlı olması gerekir. Bunun haricinde bir sisteme sahip olan telefonların dinlenmesi mümkün değildir. Çünkü telefon takip yazılımı, bu tür cihazların hiçbirisine kurulmaz. Buna bağlı olarak da insanların yazılımı satın almadan önce bu hususa dikkat etmesi gerekir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kurulumun fiziki olarak yapılmasıdır. Bundan dolayı uzakta olan ya da fiziki olarak erişim sağlanamayacak cihazların dinlenmesi söz konusu dahi değildir. İnsanların yazılımı satın almadan önce burada bahsedilen hususların tamamına dikkat etmesi gerekir. Aksi durum, zaman ve para kaybından başka bir şey olmayacaktır.

Telefon Takip Yazılımı ile Ortam Dinleme

Telefon takip yazılımı ile yapılabilecek çok sayıda işlem vardır ve bunlardan birisi de ortam dinlemedir. Ortam dinleme, bir ortamdaki konuşmaların tamamının tespit edilmesi anlamına gelir. Sın derece önemli bir işlem olan ortam dinleme, insanların yüz yüze neler konuştuğunu ortaya koyar. Bu bakımdan beklentilerin ötesinde bir işlemdir denilse yanlış olmaz.

Ortam dinlemenin yapılabilmesi için hedef mobil cihaza bu yazılımın yüklenmesi gerekir. Daha sonra ise panel üzerinden bu cihaza bağlanılmalı ve cihazın mikrofonu aktif edilmelidir. Böylece ortamda yapılan görüşmeler dinlenmeye başlanmış olur. Fakat buradan bilinmesi gereken bir husus vardır. Kişilerin mikrofona olan uzaklığı, elde edilen sesin kalitesini direkt olarak etkiler. Bundan dolayı da bazı seslerin tam olarak algılanmaması durumu söz konusu olabilir. Özellikle uzakta duran kişiler için böyle bir durum söz konusudur. Fakat telefon takip yazılımı üzerinden konuşmalar kayda alınır ve tekrar dinlenebilir. Böylece anlaşılmayan yer kalmaz.