Telefon Dinleme

Telefon Dinleme

Telefon Dinleme
Telefon Dinleme

Telefon dinleme, casus yazılımla birlikte artık çok kolay! Telefon dinleme programı, 10 yılı aşkın hizmet verdiğimiz şirketimizle birlikte geliştirilen harika bir yazılım olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Türkiye’de ilk tarafımızca sizlere kodlanarak ulaştırılan sistem olan casus yazılım, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan referanslarımızla da her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. İzmir ve İstanbul merkezli olarak çalıştığımız telefon dinleme şirketimizde aldatılma şüphesiyle bize ulaşan, şirket yöneticileri, ebeveynler endişelerini rahatlıkla giderebilmektedir.

Telefon Dinleme Programı

Casus yazılım, 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize telefon dinleme programını satmaktadır. Uzman kişiler ve iş geliştiricilerimizle birlikte bugüne dek teknolojinin tüm avantajlarından yararlandığımız casus yazılımda telefonlara fiziksel bir şekilde yüklenen yazılımla artık kafalardaki endişeler sona ermektedir.

Hasta yakınları, evli çiftler, şirket yöneticileri, çocukları uzakta okuyan ailelerin genellikle tercih ettiği casus yazılım programı, teknolojiyle birlikte her geçen gün büyümektedir.

Casus Telefon Dinleme

Her işletim sistemine uygulanan casus yazılım, her işletim sistemine uygun sistemle fiziksel bir şekilde yüklenebilmektedir. Sonrasında da özel olarak oluşturulan kontrol paneli ile birlikte şifre ve kullanıcı adınızla dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kayıtları dinleyebilirsiniz.

Çok farlı kişiler tarafından yoğun ilgiyle de takip edilen yazılım, şehir dışında okuyan çocukları takip etmek için de özellikle tercih ediliyor. Aradaki uzak mesafeler, casus yazılımla birlikte yakınlaşıyor.

Telefon Takip Etme

Telefon görüşmelerini, ortam seslerini ses dosyası şekilden kayıt altına alan sistemle dilediğiniz zaman kontrol panele giriş yaptığınız zaman dinleyebilir, aksi durumda acil müdahale edebilirsiniz. Ayrıca casus yazılımın diğer özelliklerini de istediğiniz şekilde kullanabilir, beklentilerinizin daha fazlasını karşılayan casus yazılımı programı sayesinde artık endişe duygunuz yerini daha nefes almaya bırakacak, daha endişesiz ve soru işaretsiz olabileceksiniz.

Casus Yazılım

Casus yazılım telefonlara fiziksel bir şekilde yüklenebilmektedir. Getirdiğiniz telefona ya da şirketimizden satın alacağınız telefona yükleme yaparak, casus yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz. İletişim bölümünden tarafımıza ulaşarak ayrıntılı bilgiyi alabilir, satın alma işleminin şartlarını konuşabiliriz. İnternette casus yazılım ya da telefon dinleme programları adı altında satılan çoğu şeye de itibar etmemenizi önemle rica ederiz. Hem kişisel bilgilerinizin korunması hem de mobil cihazınıza virüs bulaşmaması için buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Casus yazılım korsan satıcılığa dur demek için uygun fiyatlarla birlikte profesyonel hizmet vermektedir.