Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon Dinleme Yazılımı
Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon dinleme yazılımı, insanların farklı ihtiyaçlarının daha etkili bir şekilde karşılanması için geliştirilmiştir. Adından da anlaşılacağı üzere söz konusu ürün, insanların telefon dinlemesi yapabilmesini sağlar ve buradan farklı bilgiler elde etmek suretiyle insanların yaşamlarını güzelleştirir. Bahse konu işlem oldukça basit olup, sıradan bir insan dahi çok rahat bir şekilde yapabilir. Bundan dolayı da insanlar için çok uzun zamandır bir hayal olan telefon dinleme, günümüzde artık gerçek olmuştur.

Gelişen teknoloji ile birlikte insanların yaşamlarında mobil cihazları yeri her geçen gün daha da artmaktadır. Geçmişte kullanılan telefon dinleme cihazları, bundan dolayı artık işlevsiz hale gelmiştir. Bunun yerine ise telefon dinleme yazılımı geliştirilmiş olup, geçmişteki örneklerinden çok daha üstündür. Bahse konu ürün ile insanlar, sadece telefon dinleme değil, bundan çok daha fazlasını zorlanmadan yaparlar.

Telefon Dinleme Yazılımı Özellikleri

Telefon dinleme yazılımı ile insanlar istedikleri kişilerin mobil cihazlarını dinleyebilir. Fakat burada bir sınırsızlık durumu söz konusu değildir. Yani dinleme yapabilmek için bazı şartlar vardır. Öncelikle dinleme için bu yazılımın hedef telefona fiziki olarak kurulması gerekir. Bu da kişilerin sadece fiziki olarak erişebilecekleri kişilerin mobil cihazlarını dinleyebilecekleri anlamına gelir. Bunun haricindeki kişilerin dinlenmesi söz konusu dahi değildir.

Casus program adıyla da bilinen bu ürünler sadece Android sistemlerde çalışır ve bunun dışındaki sistemlerde çalışması söz konusu dahi değildir. Çünkü geliştirme aşaması, tamamen buna göre yapılmıştır. Bundan dolayı bazı insanların telefon dinleme iPhone ya da buna benzer cihazlarda da yapılır sözlerine itibar edilmemesi ve inanılmaması gerekir. Aksi durumda ciddi bir hayal kırıklığı yaşanacağının bilinmesi gerekir.

Telefon dinleme yazılımı özellikleri arasında kolay kullanım oldukça fazla yer tutar. İnsanlar, sadece birkaç tuşa basmak suretiyle dinleme yapabilir. Özel olarak geliştirilen panel sayesinde insanlar, istedikleri işlemleri yapabilir. Kullanılan yazılımın özelliklerine bağlı olarak yapılabilen işlemlerin sayısı oldukça fazladır. Bu işlemlerin başında telefon dinleme gelse de diğer işlemlerden bazıları, dinlemeden dahi daha etkili sonuçlar verebilir. Casus yazılım tarafından yapılan işlemlerden bazıları telefon dinleme, ortam dinleme, GPS konum tespiti, Facebook takip, Skype takip, ortam izleme, web sitesi engelleme, mobil uygulama sınırlandırma ve Whatsapp takip şeklindedir. Bahse konu işlemler, panel üzerinden gerçekleştirilir.

Telefon Dinleme Yazılımı Fiyatları

Telefon dinleme yazılımı sahibi olmak isteyenlerin ödemesi gereken rakamlar, tercih edilecek yazılıma bağlı olarak değişir. Bazı yazılımlar tamamen ücretsiz olarak insanların kullanımına sunulur, fakat bunların ciddi güvenlik riskleri içerdiğinin kesinlikle unutulmaması gerekir. Aksi durumda oluşacak olumsuzluklar, insanların başlarının ciddi şekilde belaya girmesi anlamına gelir. Bu tür olumsuzlukların yaşanmaması için kişilerin mutlak surette lisanslı yazılım alması gerekir. Casus yazılım fiyatları ise kullanım süresi ve tercih edilecek yazılım genel özelliklerine göre farklılık gösterecektir.