Telefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı
Telefon Dinleme Programı

Türkiye’nin ilk kodlamasını yaptığımız telefon dinleme programı ile artı her şey daha kolay bir hal aldı.

Evliler, çocuklarını dışarıda okutan aileler, güvensiz çiftler, şirket yöneticileri ve hasta yakınları gibi takip programı talep eden kişilerce istekler üzerine yazılmış bir yazılım olan casus yazılımla kuşkulara son veriliyor.

Telefon Takip Programı

10 yılı aşkın üzerinde hala çalışmaya devam ettiğimiz programla Türkiye’de dört bir yanda var olan müşterilerimizle daha da büyümeyi hedeflemekteyiz. Casus programın ilk akla gelen özelliği telefon takip programı olmasıdır.

Fakat içeriğe bakacak olarak takipten daha fazlasını yapıyor olması istenen beklentiyi fazlası ile karşılamaya yetiyor.

Getirdiğiniz telefon veya şirketimiz tarafından satılan satın alacağınız cihaza yüklenen yazılımla size verilen kontrol paneline adınız ve şifreniz ile giriş yaparak uzaktan takibe başlayabilirsiniz.

Hem de karşı tarafın asla haberi olmayacak bir şekilde yazılımla kodlanan sistemde fabrika ayarlarına dönülse dahi program kendini silmez. Aksine telefonda kendini gizlemiş halde takip altında olmaya devam eder.

Güvensizlikleri bir kalemde çözen programla herhangi bir olumsuz olması durumunda mahkemede delil olarak da kullanabilecek olan sistemde kaça uykular, şüpheler, artık yerini daha şeffaf ve güvenilir bir yere bırakıyor.

Kolay bir şekilde dilediğiniz cihaza kurulumu yapılan sistemle uzaktan gizli yönetici olarak takip yapabilir, o kişinin o an telefonda ne ile uğraştığınız hangi uygulama olduğunu, kiminle mesajlaştığını, iminle ne kadar süre konuştuğunu görüntüleyebilirsiniz.

Casus Yazılım

10 yılı aşkın zamandır hizmet verdiğimiz casus yazılım programı ile kuşkulara her şekilde son vermeyi hedeflemekteyiz. İnternetten casus yazılım ya da telefon takip programları adı altında indirilen hiçbir programa itibar etmemenizi önemle rica ederiz. Kötü niyetli kişilerin eline geçen kişisel bilgileriniz ileriki zamanlarda kötüye kullanılabilir, mobil cihazın zarar görebilir, virüs bulaşabilir. Bu gibi durumlara mahal vermemek adına durumların ciddiyetini ve manevi boyutunu bildiğimizden dolayı uygun fiyatlarla müşteri memnuniyeti garantili ürünümüzü satmaktan gurur duymaktayız.