Telefon Dinleme Cihazları

Telefon Dinleme Cihazları
Telefon Dinleme Cihazları

Telefon dinleme cihazları, gelişen teknolojinin insanlara sunmuş olduğu çok önemli bir imkandır. Bu imkan sayesinde insanlar, sevdiklerini anlık olarak takip edebilmekte ve onlara gelecek tehlikeleri önceden engellemektedir. Bunun haricinde ise farklı sorunların daha etkili bir şekilde çözülmesi de söz konusu olmaktadır. Fakat burada bahsedilen cihazların, sanıldığı gibi bir aygıt değil, bir yazılım olduğunun bilinmesi gerekir.

Geçmişte kullanılan telefon dinleme böcekleri, günümüzde işlevini tamamen kaybetmiştir. Bunun nedeni ise bahse konu böceklerin sadece sabit telefonları dinlemesidir. Günümüzde ise insanlar mobil cihazları kullandığı için eski yöntem yeterliliğini kaybetmiştir. Bu aşamadan sonra ise telefon dinleme cihazları şekil değiştirmiş ve yazılım haline gelmiştir. Bu cihazların yerine gelen yazılımların en önemli özelliği, kolay kullanılabilmesi ve her tarafından rahatlıkla kullanılmasıdır. Bundan dolayı geçmişte insanlar için adeta bir hayal olan telefon dinlemesi, bu ürünler sayesinde gerçeğe dönüşmüştür.

Telefon Dinleme Cihazları Nasıl Kurulur?

Telefon dinleme cihazları adıyla bilinen yazılımların kullanılabilmesi için özenli bir şekilde kurulması gerekir. Bunun içinse bazı hususların bilinmesi çok önemlidir. Öncelikle bu yazılımları sıradan bir insan dahi çok rahat bir şekilde kurabilir. Casus yazılım kurulumu, tahmin edilenden çok daha kolay ve basit bir işlemdir. Bununla ilgili internet üzerinde videolu anlatımlar vardır ve bunlar izlendiğinde, sorunsuz bir şekilde kurulum tamamlanacaktır.

Casus program kurulumu hakkında bilgi vermeden önce bazı hususların bilinmesi gerekir. Bu hususların başında, bahse konu yazılımların sadece Android sistemlere kurulabileceğidir. Bunun haricindeki sistemlere kurulumu mümkün değildir. Bundan dolayı telefon dinleme cihazları elde etmek için yazılım almadan önce bu hususa dikkat edilmesi gerekir. Bir diğer önemli husus ise casus yazılım kurulumu, sadece fiziki olarak ele geçirilen cihazlara yapılabilir. Bunun haricindeki cihazlara arama, SMS, Whatsapp, Skype ya da farklı bir yol ile uzaktan kurulması mümkün değildir. Bunların haricindeki iddialara inanılmaması ve bu iddiaları yapan kişilerden uzak durulması son derece önemlidir.

Telefon dinleme cihazları için öncelikle hedef cihazın gizli bir şekilde ele geçirilmesi gerekir. Daha sonra ise bu cihazla en az 3 dakika baş başa kalınmalıdır. Cihazın ayarlar menüsünden gerekli izinler verilmeli ve daha sonra verilen linkten yazılım cihaza indirilmelidir. Son olarak da standart bir mobil uygulama gibi kurulum gerçekleştirilmelidir. Sadece 3 dakika sonunda kurulum tamamlanır ve telefon dinleme aktif hale gelir.

Telefon Dinleme Cihazları Fiyatları

Telefon dinleme cihazları için ödenmesi gereken rakam, yazılımın özellikleri ve neler yapabildiklerine göre farklılık gösterir. Bu yazılımların özelliklerinin dışında kullanım sürelerinin de benzer şekilde fiyatlarını etkilediğini söylemek yanlış olmaz. Bundan dolayı ödenmesi gereken rakamlar, tamamen kullanıcı tercihine bağlı olarak değişkenlik gösterir. İnsanlar, kendi bütçeleri ve beklentileri ölçüsünde buradaki seçenekler arasından rahatlıkla tercihte bulunabilir.