Skype Takip

Skype Takip

Skype Takip
Skype Takip

Skype takip programı Sosyal medya adı altında o kadar çok program var ki bazen takibini biz yapmakta zorlanıyoruz. Sosyal medya sayısı arttıkça sosyal medyacıların da sayısının arttığı yadsınamaz bir gerçek. Bu nedenle güvensizlik duygusunun da an be an arttığı günümüzde çare casus yazılımda! Casus yazılım ile birlikte tüm görüşmeler her an videolu ve fotoğraflı bir şekilde kayıt altında.

Casus Yazılım

Güvensizliğin o kadar çok nedenleri var ki yaşadığımız toplumda, uzman kişiler tarafından herhangi bir destek almadan bu gibi durumları atlatmak mümkün değil. Casus yazılımı uzman arkadaşlarla kodlarken ticari amacı 2. sırada bırakarak olayların manevi yönüne yoğunlaşmış bulunmaktayız. Bu yüzden de casus yazılım da evli çiftlerin daha iyi hayat sürmeleri, çocukları olan ailelerin gözlerinin arkada kalmaması hasta yakınlarının her an hastanın yanında hissetmesi, şirket çalışanlarının da her an personellerini gözlemlemesi gibi durumlarından dolayı devrim niteliğinde özelliklere imza attık.

Sosyal medyanın her ne kadar çok büyük avantajları olsa da handikaplarını ve birçok olumsuz yönünü hepimiz bilmekteyiz. Konuşmalar, görüntülü aramalar, yazışmalar her birini tek tek takip edebileceğiniz harika yazılım geliştirdik. Üstelik yazılımın kayıt olduğu cihazın sahibi bunlarından hiçbirinin farkında dahi olmayacak.

Telefon Takip

Telefon takip programının kendini gizlemesi, cihazın fabrika ayarına döndüğünde dahi silinmediği gerçeği de sadece kod geliştiricilerimiz tarafından size sunulan bir özelliktir. Skype medya aracında da Skype takip edilerek tüm görüşmeler kayıt altında tutulmakta, gerektiğinde mahkemede delil olarak da kullanılabilmektedir. Telefon takip programı ile Türkiye’de ilk olarak satışa sunduğumuz bu yazılımla güven duygusu yeniden oluşacak, endişelerinizi yeri kendini daha şeffaf bir yaşama bırakacaktır.

Casus Yazılım

Casus yazılım telefonlara fiziksel bir şekilde yüklenmektedir. Gerek kendi getirdiğiniz telefona, gerekse bizim satacağımız telefona yüklenebilen casus yazılım, telefon takip sistemi ile her ayrıntıyı telefona kaydetmekte, işletim sisteminizin yeterli olduğu her şeyi tüm özellikleri kullanacak şekilde ayarlanması da sağlanmıştır. Profesyonel bir çalışma ortamında müşteri memnuniyeti baz aldığımız hizmetimiz karşısında da uygun rakamlarla tüm şüphelerden arınıp, hayatınıza daha güven duygusu gerçeği ile devam edebilirsiniz. 10 yıldan fazla hizmet verdiğimiz referanslarımız bizim gurur kaynaklarımızdır. Satış yapmamızın verdiği tecrübe ile de kullanıcılarımıza kolay kullanım panelleri ile sunduğumuz hizmetimizin her bir özelliğinizden isteğiniz doğrultusunda kullanabilirsiniz.