Ses Kaydetme

Ses Kaydetme

Ses Kaydetme
Ses Kaydetme

Aklınızdaki tüm soru işaretleri ve endişelere artık son! Casus yazılım programı ile ses kayıt sisteminin en son teknolojiyle donanmasıyla birlikte tüm endişeleriniz yok olacak. 10 yılı aşkın telefon dinleme programcılığı ile satışını yaptığımız, Türkiye’de kodlama sistemini ilk yapan şirket olarak ülkemizdeki büyük çoğunluk referanslardan gurur duymaktayız.

Casus yazılım programı ile ebeveynler, evli çiftler, şirket yöneticileri, diledikleri gibi kontrol paneli olan sistemi rahat ve kolay kurulumla kullanabileceklerdir. Telefonda kendini gizleyen program özelliği ile diğer casusluk yazılım programlarından kolaylıkla ayrılabilmektedir. Türkiye’de satışını ilk yaptığımız kodlama ile Türkiye’nin dört bir yanında mevcut olan referanslarımızla bu başarımızın haklı gururunu günbegün yaşamaktayız.

Araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın profesyonel bir şekilde geliştirdiği bu yazılım telefonlara fiziksel bir şekilde aktarılmaktadır. Getirdiğiniz telefon ve ya bizden almış olduğunuz cihaza kolay kurulum yapılabilmekte, yüklendiği cihaz sahibi sistemi asla hissetmemektedir. Programın özelliği kendini gizliyor olmasıdır. Bu özellikle de çoğu kişinin bu yazılımı alma tercihi arasında ilk sırada yer almaktadır.

Android işletim sistemi telefon dinleme programını, İos işletim sistemli telefon takip sistemini ve Windows işletim sistemi casus yazılımını şirketimiz tarafından önermekteyiz. Kurulumun cihaza entegre edilmesinin ardından size verilen kontrol paneli ile şifre ve kullanıcı girilmesinin ardından kolayca sistemin tüm özelliklerini kullanabileceksiniz. Gizli yönetici olarak panelde takip sistemini izleyebileceksiniz. Özelliklerden en önemlisi ve can alıcısı tüm sesleri kaydetme özelliğinin olmasıdır. Ortamdaki konuşmalar, dışardan gelen seslerle birlikte her şeyiyle kontrol paneline yüklenmektedir. Dışarıdan hiçbir şekilde kendini belli etmeyen program arama zamanları, arama süreleri, saati gibi ciddi istenen ayrıntılı bilgileri sizlere detaylı şekilde sunmaktadır. Müşterilerimizin isteğinden daha fazlasını kodladığımız yazılımda 10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamızla her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her türlü sesli konuşma medyalarından facebook, viber, whatsapp, Skype gibi sosyal medya araçlarından yapılan her türlü sesi ses dosyası olarak ses kaydetme programında kayıt altına alan sistemle uzaktan panele giriş yaparak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Özellikle hasta yakınları, şirket yöneticileri ve güvensiz evli çiftlerin tercih ettiği sistemi kullananlar, beklentinin daha üstünde hizmetle karşılaşmaktan gayet mutlular. İnternetten ücretsiz indirilmesi basit ama sonucu olumsuzluklarla sonuçlanan yazılımlara lütfen itibar etmeyin. Şirketimiz casus yazılım programına erişmek için bizi iletişim numaralarından arayabilirsiniz.