Ortam Dinleme

Ortam Dinleme

Ortam Dinleme
Ortam Dinleme

Ortam Dinleme Programı on yılı aşkın zamandır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte, telefon dinleme programının satışını yapmaktayız. Ortam dinleme özelliği olan bu yazılımda hasta yakınlarının özellikle de Alzheimer yakınlarının endişelenmelerine gerek kalmayacak, güvensiz eşler, güvensiz şirket yöneticileri, hasta yakınları, çocukları il dışında okuyan ailelerin özellikle tercih ettiği bu programımız, talepten de anlaşıldığı üzere çokça tercih edilmektir. Ortam seslerini telefonun kapalı olması halinde dinlemesi ile de çok yankı uyandıran bu casus yazılım programımız, diğer telefon dinleme programlarından ayrılmaktadır. İnternette ücretsiz şekilde satılan hiçbir telefon dinleme programına itibar etmemenizi önemle rica ederiz ki kişisel verilerinizin büyük kısmı risk altında olup aynı zamanda mobil cihazının da virüse maruz kalabilir. Bu yüzden güvenilir, uzman kişiler tarafından analizleri ve kayıtları yapan şirketler aracılığı ile güvensizlik ve endişe durumlarınızda iletişim adreslerinden bizlere ulaşın. Uzman ekiplerimizce olabildiğince hızlı sürede size ulaşıp, destek sağlayabiliriz.

Siz everilen kontrol panelinden kolay ve basit şekilde dizayn edilmiş temaya kısa sürede alışabileceksiniz. Tüm bilgilerin kayıt altında tutulduğu panele nerede olursanız olun ulaşabilecek, dilediğiniz zaman dinleme imkânına erişebileceksiniz.

Hasta yakınları, şirket sahipleri veya yöneticileri, evli çiftler bu programı yoğun bir şekilde tercih etmektedir. Çocukları il dışında okuyan aileler haklılar ki uzakta olduklarından dolayı endişe duymaktadırlar. Bu sayede bu programla km’ler yakınlaşır, çocuklarınızla aynı ortamı solur gibi yaşamaya devam edebilirsiniz. Ortam sesleri dinleme özelliği ile telefonlar kapalıyken dahi mikrofona yakın olan her ses kayıt altına alınır. Şirket yöneticilerinin bu isteği üzerine personellerin telefonları dinlenebilir, iş potansiyeli daha üst seviyelere getirilebilir. Olumsuz bir durumda yöneticilerin hızlı müdahalesi ile iş yükü bir nebze olumlu yönde ilerleyebilir.

Casus yazılımla hayatlarınız daha şeffaf, akıllarınızda soru işareti daha aza indirgenecektir. Küçük çocuklarınızı takibe almak için telefonlarına mutlaka ve mutlaka casus yazılım yüklenmeli, olumsuz durumda acil müdahale edilmelidir. İçinizin rahat olmasını istiyorsanız, güvensiz bu ortamda mobil cihazlara yüklenen bu a-yazılımla, cihaz sahipleri asla fark etmez. Telefonda program kendini gizleyebilmektedir. Telefon kapalıyken de ortam dinlemesi yapılabilir. Telefonlara fiziksel yüklenen bu yazılımlarla hayat artık daha kolay, içiniz daha rahat olacaktır.