Mesaj İçerikleri Takibi

Mesaj İçerikleri Takibi

Mesaj İçerikleri Takibi
Mesaj İçerikleri Takibi

Casus yazılım denince akla gelen tüm tabuları yıkıp teknolojinin gelişmesiyle birlikte özelliklere özellikle katmayı 10 yıl hizmet verdiğimiz bu sektörde katmayı başardık. Türkiye’nin dört bir yanından var olan referanslarımızla birlikte uzman ve profesyonel kişilerce yazılımını tamamladığımız programla istenilenin üstünde işler yapmayı başarmış bulunmaktayız. 10 yılı geçkin süredir hizmette var olmayı başaran öncü firmamız, ülkemizde telefon dinleme programını satmayı en iyi hizmetle kanıtlamıştır. Sitemizin iletişim bölümünden yazılımla alakalı her konuda soru ve görüşlerini bildirebilirsiniz. Günün her saatinde müşterilerimize destek vermekten kaçınmayan profesyonel ekibimizle bu yolda yürümekten gurur duymaktayız.

Casus yazılımın ilk temel özelliği cihazlara fiziksel yöntemle yüklenmesi gerçeğidir. Ya sizin getirdiğiniz telefon ya da firmamızdan alacağınız cihaza casus yazılım programı yüklenebilmektedir. Yüklemenin ardından şirketimiz tarafından size verilen kontrol paneli sayesinde şifre ve kullanıcı adınızı doğru bir şekilde giriş yaparak uzakta gizli yönetici olarak dilediğiniz özelliği seçerek takip etme olanağına sahipsiniz. Şirketimiz tarafından güvenlik esastır. İnternetten ücretsiz indir vs. gibi güvensiz bir şekilde size teklif yapan firmaları asla takip etmeyin ve güvenmeyin. Sonrasında mobil cihazını zarar görebilir ve kişisel bilgilerinizin korunması ile ilgili ciddi yaptırmalara da maruz kalabilirsiniz. Bizim casus programımızın özelliği telefondan fabrika ayarlarına bile girilse asla silinmeyeceği gerçeğidir. Bu da müşterilerimiz tarafından tercih edilme nedenlerimizden sadece bir tanesidir.

Yazılımda yer alan mesaj takibi bölümü, facebook, telefon mesajı ve diğer sosyal medya mesajlarınızdan gelen her bir ayrıntıyı kayıt altına alınması ile takdiri kazanmıştır. Müşterilerimizin istediğinizden daha fazlasını sunmuş olduğumuz yazılımla birlikte mesaj içerikli tüm uygulamaların takibini kolaylıkla kontrol panelinden uzaktan gizli yönetici özelliği ile yapabilmektesiniz.

Eksiksiz bir şekilde yapılan tüm konuşmaları kaydeden sistemle güvensizlik sorunu ortadan kalkacak artık her şey daha şeffaf bir hal alacaktır. Bir insanın güven sorunu varsa yaşamasına nefes almasına neden olan kuşku ile birleşince yaşamın ne kadar zor olduğunu tahmin edebilmekteyiz. Bu yüzden manevi yönü büyük olan kodladığımız bu yazılımla daha rahat uyku uyuyabilecek, olumsuz bir durumda anında müdahale durumu ile olaylara dâhil olabileceksiniz.