Line Takibi

Line Takibi

Line Takibi
Line Takibi

Artık günümüzde güvensizlik diye bir sorunda kalmayacak gibi gözüküyor. Her ey artık casus yazılım programı ile daha şeffaf daha etkin. Casus yazılım programının özelliklerinden biri olan line takip sistemi ile birlikte yapılan tüm görüşmeler artık kayıt altında! Fotoğraf ve dosya transferlerinin online olarak takip edildiği programda yapılan görüşmelerin kimlerle ne kadar sürdüğünden, medya ve dosya aktarımlarına kadar her bir ayrıntıyı kayıt altında tutan program, işletim sisteminin yeterliliği boyunca uygulamaların her birinin takibinin kaydettiğini görebilmekteyiz. Casus yazılımdaki bilgilerin takibi, kayıtları, mahkemede olumsuz bir durum teşkili sağlandığı zaman kanıt olarak delil niteliğinde kullanılabilmektedir. Yer ve konum tespitinin de yapıldığı casus yazılım sisteminde müşterinin ihtiyacından kat be kat fazlası karşılanmaktadır.

Casus yazılım, uzman kadro ve yazılım geliştiriciler tarafından uzun çabalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Türkiye’de tek olan satışın yapıldığı tek platform olduğu, var olan özellikler nedeniyle de tek olan casus yazılımla hayat artık daha şeffaf! 10 yılı aşkın hizmet veren şirketimiz İstanbul ve İzmir merkezli olarak çalışmakta, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Casus yazılımda işletim sistemlerinizin yeterliliği doğrultusunda dilediğinizi her şeyi kaydetme özelliğine sahipsiniz. Takip sisteminin tümünün var olduğu programda yapılan görüşmemelerden konuşma sürelerine kadar her bir detay mutlaka kayıt defterinde tutuluyor. İstemediğiniz herhangi bir özellik dilediğinizde aktifleşecek şekilde pasif olarak kalıyor.

İnternette casus yazılımcılık adı altında binlerce yalan ve virüslü program üremiştir. Bu gibi programlara asla güvenmeyin. Hem kişisel bilgiler gizliliğiniz hem de virüs bulaşması yüzünden uzak durmanızı şiddetle öneririz. Bizim şirketimizin güvenilirliğini, lisanlarını dilediğiniz zaman siz değerli müşterilerimizle paylaşabilir, referanslarımızı da dilediğiniz zaman paylaşabiliriz. Gizliliğin esas olduğu durumlarda bilgi güvenliği firmamız için çok önemlidir ve en hassas olduğumuz konudur. Değerli müşterilerimizin bizleri tercih etme nedenleri hassasiyetimizi ve takibi en ince detayına kadar tutup, kayıt altına almamızdır.

Casus yazılımla sosyal medya takipleri, gizli telefon görüşmeleri artık daha şeffaf, daha güven veren bir duruma sahiptir. Aklınızdaki soru işaretlerinin içinizi yiyip bitirmesine asla izin vermeyin. Şüpheye düştüğünüz an biz takip sistemiz ile en hızlı şekilde yanınızdayız.