Kapalı Dinleme

Kapalı Dinleme

Kapalı Dinleme
Kapalı Dinleme

 Telefon dinleme programı ile casus yazılıma sahip olan herkes ortamın kapalı dinleme yapıp tüm seslerini dinleyebilir, cihazın kontrolünü yapabilir. Cihazın yüklendiği cihaz kapalı dahi olsa ortamdaki tüm sesler dinlenebilir, mikrofona gelen tüm sesler kayıt altında tutulabilir. 10 yılı aşkın zamandır hem satışını hem hizmetini yaptığımız telefon takip programı çalışmamız, referanslarımızı da göz önünde bulundurursak her geçen gün gelişen teknoloji ile devam etmektedir. Uzman geliştirme uzmanlarımız ve yazılımcılarımız tarafından da program geliştirilip, siz değerli müşterilerimize sunmaktan büyük keyif almaktayız. İçinde olan şüphe duygusunu ortadan kaldırmak için birebir olan bu yazılımla hayatınızı daha şeffaf hale getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanız. Size doğru yolu göstererek nasıl bir programla sistem işleniyor tüm detaylar hakkında bilgi verebiliriz. İnternette ücretsiz satılan korsan casus programlarına itibar etmemeniz gerektiğini de size tekrar hatırlatmak isteriz.

Casus yazılım programımız, telefona fiziksel olarak yüklenmektedir. İster sizin getirdiğiniz telefon, ister bizden satın alacağınız telefon olsun, yükleme kısa sürede tamamlanabilmektedir. Bu yazılımın dışarıdan fark edilmesi gibi bir durum asla söz konusu bile değildir. Programın kendini gizlemesi, bu yazılımın can alıcı noktasıdır. Yazılımı yüklenen cihaz sahibi fabrika ayarlarına dönse dahi program silinmez. Bu yüzden Türkiye’de satışını yaptığımız bu yazılım konusunda tek ve özel olduğumuzu bilmekteyiz. Bunun nedeni manevi duygularla birlikte siz değerli müşterilerimizin aklınızda olan tüm soru işaretlerini gidermek amaçlıdır. Uzaktan da kontrol edeceğiniz bu yazılımla hayatınız artık daha kolay bir hale gelecek. Firmamız tarafından size verilen kontrol paneli ile birlikte tüm ses dosyalarını rahat bir şekilde dinleyebileceksiniz. Hem de kayıt edilen ses dosyalarını sonra da dinleyebilir, aksi bir durum gelişmesi halinde mahkemelerde delil olarak da kullanabilirsiniz.

Casus yazılımın yüklendiği cihazı her nerde olursanız olsun takip altında tutabilirsiniz. Cep telefonuna gelen görüşmeler, yapılan görüşmeler her saniye kayıt altına alınıp, telefonun kapalı olması halinde bile mikrofona gelen her ses kayıt olabiliyor. Telefon kapalıyken yapılması gereken tek şey tanımlanan telefondaki kişiyi aramak olacaktır. Bu program dışında internet dünyasında ücretsiz casusu programı adı altında satılan hiçbir yazılıma güvenmeyin. Çünkü kişisel verileriniz risk altına girebilir, cihazınız virüs kapabilir. Bu yüzden casus yazılım telefon dinleme programı yüklenerek aklınızda olan tüm şüpheleri yok edebilirsiniz.