Galeri Takip

Galeri Takip
Galeri Takip

Galeri takip, mobil cihazların içinde bulunan görsellerin takip edilmesi işlemine verilen isimdir. Söz konusu işlem, casus yazılım olarak da bilinen programlar sayesinde yapılır. Bu programlar, kuruldukları mobil cihazın kontrolünü tamamen ele geçirir ve böylece buradan farklı bilgileri alır. Alınan bilgiler arasında görseller de vardır.

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte insanların kullandıkları mobil cihazlar ciddi bir değil yaşadı. Günümüzde kullanılan mobil cihazların neredeyse tamamında kamera bulunmaktadır. Bu kamera sayesinde insanlar en özel anları ölümsüzleştirmekte, fotoğraf ve videolar çekmektedir. Yapılan bu çekimler ise telefonunun galerisinde depolanmaktadır. İşte depolanan söz konusu dosyalara galeri takip ile erişim sağlamak mümkündür. Böylece görseller üzerinden farklı bilgilere kısa sürede ulaşmak söz konusu olacak ve bu da farklı sorunların çözümü anlamına gelecektir.

Galeri takip sayesinde elde edilen bilgiler, tahmin edilenden daha fazla olabilir. Örnek vermek gerekirse öğrenciler okuldan kaçtıktan sonra gittikleri bir kafede resim çekinebilir. Daha sonra casus program ile ailenin bu resimden, dolayısıyla da okuldan kaçma olayından haberi olacaktır. Bu durum, farklı örneklerle de çoğaltılabilir. Bundan dolayı telefon takip programı tarafından yapılan bu işlem, son derece olumlu sonuçlar alınmasını sağlayabilir.

Galeri Takip Nasıl Yapılır?

Galeri takip yapabilmek için insanların öncelikle bu işi yapabilen yazılımları satın alması gerekir. Telefon takip yazılımı adıyla bilinen söz konusu ürünler, lisanslı olarak satılmaktadır. Lisanssız olanlardan uzak durulması çok önemlidir. Çünkü lisanssız yazılımların insanların kişisel bilgilerini ciddi şekilde tehlikeye düşürdüğünün bilinmesi gerekir.

Casus yazılım kurulumu da bir diğer aşamadır. Bu işlem için internette yer alan kurulum videolarının izlenmesi yeterli olacaktır. Böylece kurulum konusunda, insanların en ufak bir sorun dahi yaşamayacaklarını söylemek yanlış olmaz. Bu da galeri takip işleminin sorunsuz olarak yapılması adına çok önemlidir.

Burada bahsedilen işlemler tamamlandıktan sonra ise panel üzerinden hedef mobil cihaza bağlanılması gerekir. Panel özel olarak geliştirilmiştir ve kolay menülere sahiptir. Bu menüler üzerinden birkaç tuşa basmak suretiyle galeri takip yapılması mümkündür. İnsanlar, bu işlemler sayesinde tahmin ettiklerinden çok daha büyük yararlar görürler ve yaşamları güzelleşir.