Facebook Takibi

Facebook Takibi

Facebook Takibi
Facebook Takibi

Sosyal medyanın yoğun kullanıldığı günümüzde ilişkilerin çoğunun sosyal medya olayları üzerine yıkıldığına çatladığına mutlaka tanık olmuşuzdur. Ama bu takip işini daha profesyonel şekilde yapan kişilerin şüphe duygularına daha iyi bir şekilde kontrol altına aldığını da görebilmekteyiz. Bu gibi durumlarda işi mutlaka profesyonel kişilere bırakmalıyız. Şirketimiz İzmir ve İstanbul merkezli çalışmakta, 10 yılı aşkın süredir de piyasada adımızdan söz ettirmekteyiz. Uzman kadromuz, iş geliştiricilerimiz sayesinde son teknoloji kodlama sistemi ile casus yazılımcılık anlamında Türkiye’de ilk ve tek olarak bu ürünümüzün satışını yapmaktayız. Geri dönüşlerde hep olumlu şekilde tepki aldığımızı da gururla belirtmek isteriz.

Casus yazılım programımızın özelliği olan facebook takip sistemi ile her ayrıntıyı kolayca gözlemleyebiliriz. Kullanıcı paneline kaydedilen özellik sayesinde müşteri beklentisinden daha çok özelliğini bünyesinde barındıran sistemde rahatlıkla kolay ara yüz sayesinde takipleri yapabilmekte, kolay şekilde kayıt edebilmektesiniz. Facebook aracılığı ile yapılan her görüşme, yazışma, dosya alış verişi, beğeni, paylaşım ve aklınıza gelmeyen birçok özellik bu sistemle birlikte yapılmakta, an be an takip edilmektedir.

Casus yazılım yüklendiği cihazda kendini otomatik olarak gizleme özelliğine de sahiptir. Yüklenen telefon sahibi ister fabrika ayarlarına önsün program asla silinmemektedir. Ve takip altında olduğunu da asla anlamamaktadır. Casus yazılımla birlikte sadece sizin içinizdeki şüphe bitecek, hayatınıza daha rahat şekilde devam edebileceksiniz. Evliler, çocuk sahibi olanlar, hasta yakınları, şirket sahipleri için biçilmiş bir kaftan olarak nitelendirdiğimiz bu yazılımla kolay kullanıcı ara yüzü ile şifrenizi ve kullanıcı adınızı girerek takip edebilme imkânına sahipsiniz. Dilediğiniz özelliği kaldırabilir, pasif hale de getirebilirsiniz. Sosyal medya takipleri için yüklenen cihazın ilk girişinden çıkışına kadar her bir adımın sizin panelinizde kaydedildiğini de aklınızdan çıkarmayın. Herhangi olumsuz bir durumda mahkemelerce delil olarak da kullanılabilme özelliği taşınan bu durum gerçekten endişelerden kurtulmak için birebir bir yazılımdır. Piyasada ve internette ücretsiz olarak indir diye kandıranlara asla itibar etmeyin. Kötü amaçlı sitelerdir, girdiğiniz an tüm cihazlarınıza virüs bulaştığı gibi tüm kişisel verileriniz kopyalanabilir. Bunun için internet indirilen her programa dikkat edilmeli, casus yazılım adı altında çıkarılan her programı iyi incelemelisiniz.

Türkiye’nin 4 bir yanından oluşturduğumuz müşterilerimiz, bizim en büyük referansımızdır. Bu referanslarımızla her geçen gün büyük bir aile olma yolunda ilerlemekte, uzman kadromuz ile kendimizi her geçen süre daha da geliştirmekteyiz.