E Mail Takibi

E Mail Takibi

E Mail Takibi
E Mail Takibi

E mailine ne gelmiş? Acaba sakıncalı bir durum mu var? Kiminle mailleşiyor? Hangi dosya alışverişi yapılmış? Gibi soruların tümüne yanıt yapmış olduğumuz casus yazılım ile birlikte sona eriyor. 10 yılı aşkın şekilde devam ettiğimiz bu hizmetimizde siz değerli müşterilerin her geçen gün daha fazla güvenini kazanarak yolumuza devam etmekteyiz. Uzman kadromuz ve son teknoloji yazılım kodlamaları ile harika sistemsel dizayn edilen programımızla karşınızdayız.

Casus yazılımın en güzel özelliklerinden bir tanesi olan e mail takibi ile tüm dosya alışverişleri isteğiniz üzerine telefonunuzdan takip edilebilecektir. Hem de bunu gizli bir şekilde dilediğiniz zamana kadar yapabileceksiniz. Yazılımın yüklendiği cihazda asla program görünmeyecek, otomatik olarak sistem kendini gizleyecektir. Size verilen kullanıcı paneli ile dilediğiniz zaman giriş yapıp, tüm sistemi takip edebilecek, istediğiniz özellikleri kullanabilecek, aynı zamanda takibini istemediğiniz herhangi bir özelliği de pasif hele getirebileceksiniz. E maillerdeki yazışmalar, dosya takibi kendi mobil cihazınızdan online şekilde görüntülenebilecektir.

İstenilen işletim sistemine kurulan casus yazılım ios ve android telefonlarda hatasız olarak çalışmaktadır. Cihaza program satın alma işlemi gerçekleştikten sonra kurulmakta, size verilen kullanıcı paneli sayesinde de isim ve şifrenizi doğru bir şekilde girmenizin ardından casus yazılımın her özelliğine anında erişebileceksiniz.

Casus yazılım ve telefon dinleme konusunda oldukça iddialı olduğumuz bu sistemde içinizdeki tüm şüphelerin biteceğine garanti vermekteyiz. Şüphe duygusu her ilişkide insan hayatını oldukça fazla olumsuz etkileyen bir durumdur. Bu durumdan sıyrılmak için tasarlanmış olan bu sistemde gönül rahatlığı ile her takibi en gizli şekilde yapabilir, karşı tarafın asla ruhunun bile duyamayacağı şekilde dizayn edilen sistemle içinizdeki kurtların her birini öldürebilirsiniz.

Türkiye’de ilk olan bu casus yazılım sisteminde ülkemizin dört bir yanından referanslarımızla birlikte başarımıza başarı katmaktan gurur duyuyoruz. 10 yılı aşkın şekilde merkez İzmir ve İstanbul olmak üzere hizmet verdiğimiz casus yazılım, gelişen teknolojisi ile birlikte de günden güne büyümekte, referanslarımızı da bununla birlikte büyütmekteyiz.

Evli çiftlerin birbirlerine olan güvensizliği, ufak çocuklarınızın kimlerle görüştüğü, yazıştığı, dosya alış verişi yaptığı durumların aklınızı kurcalamasına izin vermeyin. Satın almış olduğunuz programla aklınızdaki sorulara dur deyin ve hayatın soru işaretsiz daha anlamlı ve güzel olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Yaşlı, hasta kişilerin her an yanında olamıyorsanız da bu programla bir telefon kadar uzakta olduğunu bilin ve içinizi rahatlatın. Şirket yetkilileri de çalışan personelin kiminle yazıştığı ve dosya alış verişi yaptığını an be an takip ederek, iş potansiyelinin artmasına katkı sağlayabilir.