Casus Yazılımlar

Casus Yazılımlar

Casus Yazılımlar
Casus Yazılımlar

Türkiye’de ilk kez satışının yapıldığı casus yazılım programı  ile artık telefon kontrolü de sizin elinizde. Sizlere verilmiş olan kontrol panelinden rahatlıkla takipleri yapabilecek, kişinin konum, arama bilgisi ve daha nice birçok özelliğini uzaktan gizli yönetici olarak takip edebileceksiniz.

10 yılı aşkın sektörde bulunduğumuzu var sayarsak siz değerli müşterilerimizle birlikte bugün hala her geçen dakika yeni yazılımlarla kendimi geliştirip, büyümeye çabalamaktayız. Durumların manevi boyutlarıyla ilgilendiğimizden dolayı müşteri ihtiyaçları ve isteklerinin daha fazlasını oluşturmaya çalışıyoruz.

Casus Telefon Dinleme

Casus yazılımla birlikte aldatılan eşler, güvensiz çiftler, hasta yakınları, çocukları dışarı illerde ya da ülkede okuyan ebeveynler için artık endişelere son. Yaşamda nefes almaya ihtiyacımız var ve kuşkularla endişelerle sağlıklı bir yaşam olmaz. Bu şüpheleri son erdirecek program da casus yazılım programıdır. Telefonlara fiziksel yüklenecek olan yazılımla takip edilen kişi mobil cihazında fabrika ayarlarına dahi dönse asla program silinmez kişi bunu asla fark etmez. Programın en büyük özelliği endi içinde gizlenmesidir. Uzaktan kontrol panel yöntemi ile kiminle konuştuğu, mesajlaştığı, ortam ses dinlemesi, konumu gibi farklı özelliklere ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem akıldaki soru işaretleri yok olacak hem de hayatınıza kuşkusuz devam edeceksiniz.

Telefon Takip Programı

Şirket yöneticilerinin tercih ettiği yazılımla, telefon takip sistemi ile personelleri dinleyerek takip ederek olası müdahale edilmesi gereken durumlarda yönetici sıfatıyla yetkilinin müdahalesi iş potansiyelinde de ciddi artışı sağlayacaktır. Hastanızın yanında bulunamıyorsanız aklınız orda kalıyorsa artık uzaktan takip istediğiniz hastanız, çocuğunuz, eşiniz bir telefonun ucunda. Telefon dinleme programları arasında gururla ve başarıyla tercih edilen casus yazılım dışında internette ücretsiz sıfatıyla satılan, satılmaya çalışılan hiçbir ürüne itibar etmeyin. Firmamıza ulaşmak casus yazılım programlarıyla ilgili de bilgi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir, sormak istediğiniz aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. Uzman ekibimiz ve iş geliştiricilerimizle birlikte sizlere hizmet sunmaktan onur duyarız. 10 yılı aşkın zamandır bizleri takip eden, destekleyen, hizmetlerimizi kullanan müşterilerimiz olduğu sürece sadece müşteri memnuniyeti adına çalışarak daha da ileriye gitmeyi hedefleyen firmamız yeni yazılımlar geliştirmekte ve son teknolojiyi takipte kalarak başarısına başarı eklemektedir.