Casus Yazılım

Casus Yazılım

Casus Yazılım
Casus Yazılım

Artık hafıza kartı içine casus yazılımlar kolayca yüklenebiliyor. Günümüzde çoğu telefonda var olan hafıza kartı içine casus gizlemek mümkün oluyor. Android, İos, Windows işletim sistemlerine uygun yazılım programları fiziksel bir şekilde cihazlara yüklenmekte, müşteriye verilen kontrol paneli ile de uzaktan gizli yönetici olarak takip edilebilmektedir. Yükleme şekilleri çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. İnternet üzerinden verilen link ile bluetooth kablo ile kolay bir şekilde de yapılabiliyor. Sonuç olarak fiziksel bir temasla bu işlemler gerçekleşiyor. Ve cihaza yüklenen kişi asla programı fark etmiyor ve uzaktan izleme sistemi ile telefonda yapılan her şey depolama, konuşma, fotoğraf çekimi, mesajlaşma kullanıcı paneline detaylarıyla kayıt oluyor.

Böyle özeliklerle dolu bir casus yazılım ile müşterilerimizin % 100 memnuniyetini sağlamak bizim açımızdan gayet gururu vericidir. Gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün uzman kadromuzla birlikte yazılımları geliştirmek ve daha da ileriye birlikte adım atarak büyümeyi hedeflemekteyiz.

10 yılı aşkın bir şekilde hizmet verdiğimiz telefon dinleme hizmeti ile ülkemizin dört bir yanına pazarlamış olduğumuz ürünümüzün meyveleri siz değerli müşterilerimiz olmaktadır. Casus yazılımla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak, ürünü satın almak için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilir, dilediğiniz aman sorularınızı yazabilirsiniz. Mutlaka size hızlı bir şekilde cevap gelecek, aklınızda asla soru işaret kalmayacaktır.

Casusu yazılımı tercih edenlerin amacı genel olarak güvensizlik sorunundan kaynaklanmaktadır. Şirket yöneticileri de iş potansiyellerinin daha da fazla olması için personellerine casus yazılım yüklü telefon vermekte, müşterileri ile görüşmeleri yakından takip etmektedir. Aksi durumda olaylara anında müdahale ile şirketin prestijini kurtarabilir, personelle ilgili gerçekleri öğrenebilir. Çocukları dışarıda okuyan ebeveynler. Artık kilometreler daha yakın. Çocuklarınızı bir adım uzağınızda bu casus yazılım sistemi ile. Endişeler yerini daha kaygısız bir yaşama bırakıyor. Her türlü işletim sistemine kolaylıkla yüklenebilen sistemle güvensiz çiftler, hasta yakınları, dışarıda okuyan çocukların aileleri, şirket yöneticileri daha rahat bir nefes alacaklar. Endişeler, güvensizlikler sadece telefonun bir diğer ucunda kalarak sizlere kolay ve basit kontrol panel ile artık çok yakın olacak.