Casus Telefon

Casus Telefon
Casus Telefon

Casus telefon, özel olarak geliştirilen bir ürün olup, insanların farklı ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılamaktadır. Bahse konu ürün ile insanlar sevdiklerini dinlemekte ve onlara gelecek bazı tehlikeleri kolaylıkla engelleyebilmektedir. Bu ürünlerin temelinde casus yazılım için insanların hayatlarını güzelleştirir ve çok daha iyi olmasını sağlar demek, bundan dolayı yanlış olmayacaktır.

Geçmişte kullanılan telefon dinleme böcekleri, günümüzde etkinliğini yitirmiştir. Özellikle mobil cihazların kullanımının artmasıyla birlikte söz konusu durum ortaya çıkmış ve bunun sonucunda da bu aygıtlar beklentileri tam olarak karşılayamamıştır. Bu durum üzerine yapılan araştırmalar, casus program ve benzer yazılımların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Artık dinlemeler ve izlemeler casus telefon ile yapılmaktadır. Ayrıca bahse konu yazılımları sadece uzmanlar değil, sıradan insanlar dahi çok rahat bir şekilde kullanmaktadır.

Casus Telefon Nasıl Yüklenir?

Casus telefon denildiği zaman insanlar farklı bir mobil cihazdan bahsedildiğini düşünmektedir. Fakat bu cihaz farklı bir ürün olmayıp, insanların kullandıkları mobil cihazlardır. Telefon takip yazılımı yüklendikten sonra bahsedilen cihazların kontrolü tamamen ele geçirilmektedir. Bu aşamadan sonra da istenen her türlü bilginin elde edilmesi mümkün olmaktadır. Adeta bir casus gibi hareket eden bu ürünler, insanların farklı ihtiyaçlarına etkin olarak cevap vermektedir. Bütün bunlardan dolayı bahse konu cihazlara casus telefon denilmektedir.

Bu telefonların birer casusa dönüşmesi için içlerine telefon dinleme programı da denilen yazılımların yüklenmesi gerekir. Bu yazılımların kurulumu son derece kolaydır. Fakat buna rağmen aklında şüphe olan ve yapamayacağını düşünen kişiler için bir kurulum videosu hazırlanmıştır. Bu video izlenerek kurulum yapılabilir. Casus yazılım kurulumu tamamlandıktan hemen sonra casus telefon aktif hale geçer ve bu aşamadan sonra rahatlıkla kullanılabilir.

Casus Telefon Fark Edilir Mi?

Casus telefon kurulumu tamamlandıktan sonra hemen arka plana geçer ve kendisini gizler. Öyle ki, dışarıdan bakıldığında telefonda yazılım olduğu kesinlikle görülmez. Sıradan insanların bunu fark etmesi söz konusu dahi değildir. Bundan dolayı fark edilme gibi bir durum meydana gelmez. Bunun haricinde ise atılacak format ile bu yazılımın telefondan silineceğinin bilinmesi gerekiyor.