Çağrı Takibi

Çağrı Takibi

Çağrı Takibi
Çağrı Takibi

Casus yazılımda birbirinden özel detaylarla tasarlanmış özellikler, telefon dinleme programı arayıcıları için biçilmiş kaftan haline geldi. Artık kuşkulara, endişelere, güvensizlik sorunlarına bir son verelim. Şirketimiz, durumların manevi boyutuyla daha fazla ilgilendiğinden dolayı her geçen gün değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte yazılımlarını daha da geliştirerek, müşterilerine tam hizmet sağlamaktadır. Harika bir tasarımla dizayn edilmiş olan yazılım, şirket yöneticileri, evli çiftler, çocukları dışarıda okuyan aileler, hasta yakınları için genellikle tercih edilen casus yazılım programı, güvensizliğin büyük ölçüde ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Telefon dinleme programıyla birlikte casus yazılımın yüklendiği her mobil cihazda kolay ve basit bir kontrol paneli ile takibi kolaylıkla yapabileceksiniz. Yüklendiği telefonda kendini gizleyen programın kullanımı da uzaktan kolayca izlenebilir. Her türlü sosyal medya aracından yapılan tüm çağrıları takip ederek kontrol panel sistemine her ayrıntısı ile kaydeden yazılımla her ayrıntıya ulaşmak mümkün. Üstelik filtreleme yöntemiyle de dilediğiniz kişiyi izleme yöntemini de değiştirebilirsiniz. Ses kaydı olarak kayıt edilen dosyalar, istenmeyen tüm kişilerin konuşmalarını detaylı olarak müşterilerimize sunmaktadır. Arama süreleri, kim kiminle ne zaman ne kadar süre konuşmuş gibi tüm sorulara cevap bulabilir, bu program sayesinde ayrıntıları kaydedilmiş panelden takip edebilirsiniz.

Ebeveynler, çocuklarının kimlerle konuştuğunu merak eder. Özellikle ergenlik döneminde de hangi arkadaşıyla ne kadar süre ne konuşuyor gibi soruları merak eden ve takip isteyen aileler, bu yazılımı kullanmaktadır. Ayrıca şirket yöneticileri personellerini takip etmek amacıyla