Arama Kayıtlarının Takibi

Arama Kayıtlarının Takibi

Arama Kayıtlarının Takibi
Arama Kayıtlarının Takibi

Casus yazılımın bir diğer avantajlarla dolu özelliği ise arama kayıtlarının takibi özelliğidir. Son teknoloji ile uzman kişilerimiz tarafından yapılan bu sistemde cep telefonuna gelen aramaların tümünü dinleme olanağına erişiyorsunuz. Giden aramalar, konferans konuşmaları ve daha fazlası olan, her şeyi kayıt edebilen bir sistemle uzaktan takip edebilme özelliğine de sahip. Adınıza açılmış olan kullanıcı panel sistemi ile giriş yapmanızın ardından tüm ses dosyaları olarak kaydedilen bilgilere ulaşmanız mümkün. Aramaların her saat ne zaman kiminle ne kadar süre yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bu özelliği filtreleme özelliğine de sahipsiniz. Sadece istediğiniz kişiyi kayıt altında tutmak isterseniz sınırlama yapabilirsiniz.

Telefon dinleme programı sizin hayatınızda büyük kolaylıklar sağlayarak endişelerinizi yok edecek, hayatınızın daha şeffaf daha az soruyla devam etmesini sağlayacaktır. Olumsuz olan birçok durumu ortadan kaldırmayı hedefleyen casus yazılım programı, dışarda okuyan çocuklarınıza, hastalarınızın takibine, güvensiz eşlere birebir kuşku yok etmek için tercih ediliyor. Güven sorununu ortadan kaldırdıktan sonra daha rahat nefes alabilecek ve hayatınıza daha az soru işareti ile devam edeceksiniz. Özellikle firma sahipleri de personellerini rahatlıkla takip edebilir, iş potansiyelini güçlendirmek adına bu casus yazılımı kullanarak iyi bir işe imza atmış olur. Müşteri konuşmaları dinlenerek, personellerin gözden kaçırmış olduğu çoğu şeyi öğrenerek bir adım atmak gerekirse firma olarak olumlu olarak yansımasını sağlamaktadır.

Casus yazılım istediğiniz konuşmaları kayıt altına alarak, duymak istediğiniz çoğu şeyi size iletmekte yardımcı olacaktır. Şirketimiz tarafından size verilen kullancıı adı ve şifre ile panelinize giriş yaptığıız sürece tüm özelliklerden yararlanavbilir, istediğiniz kişilerle yapılan görüşmelerin tümü kayıt altına alınabilir. Ayrıca da görüşme süreleri, arayan ve aranan numara, konuşma saatleri gibi durumlarda en ince detayına kadar kontrol panelinizde yerini alacaktır. Takipler kolaylıkla basit olan kullanıcı panelinden yapabileceksiniz.

Casus yazılım ile hayat artık daha endişesiz ve daha kuşkusuz. Skype, whatsapp, viber gibi arama yapılabilecek tüm sosyal medya araçlarındaki aramaları kontrol edebilen bu sistemle % 100 müşteri sağlanmıştır. 10 yılı aşkın zamandır müşterilerimize hizmet verdiğimiz gerçeği, Türkiye’nin dört bir yanından referanslarımızla kanıtlanmıştır.